13 Kasım 2014 Perşembe

Araba Aksesuar Tanıtımı


Hayallerinizdeki arabaya sahip olmadan önce ne tür hayaller kurarsınız? Arabayı aldığınızda gideceğiniz yerleri, belki de arabanıza taktırarak daha prestijli görünmesini sağlayacağınız araba aksesuar modellerini hayal edersiniz değil mi? O halde size güzel bir haberim var, çünkü bu yazıda size birkaç önemli araba aksesuarının tanıtımını yapmak istiyorum...

Bahsetmek istediğim ilk araba aksesuar modeli, araç perdesi. Her arabanın modeline göre farklı araç perdesi üretilmektedir. Bu araba perdeleri sayesinde güneşli havalarda güneşten, rüzgarlı ve yağmurlu havalarda da soğuktan etkilenmezsiniz. Ayrıca perdeler takılı iken araba camlarınızı istediğiniz gibi açıp kapayabilirsiniz. Araba perdesi kullanmanın bir diğer faydası ise aracınızın dışarıdan bakıldığında mutlak suretle görünmeyeceği, ancak sizin dışarıyı görebilecek olmanız gerçeğidir. Gece kullanımı için de uygun olan araba perdesi, geceleyin araba sürerken trafikteki diğer araçların farlarından etkilenmemenizi sağlayarak dikkatinizin bozulmasına da engel olur. Böylece bir manada hayatınızı da korumuş olur.


Tanıtmak istediğim diğer araba aksesuarı ise üç boyutlu araba paspaslarıdır. Tamamen ekolojik, doğa dostu ve geri dönüştürülebilen sağlıklı maddelerden imal edilen üç boyutlu paspaslar ile araçlarınızın zeminini dışarıdan gelebilecek kirlere karşı koruyabilirsiniz. Kendini salmayan kaliteli malzemelerle dolu içeriği sayesinde uzun süreli kullanıma uygun olan bu paspaslar, kayma yapmayan özellikleri ile size zorluk çıkarmazlar. Zeminle aralarında 3 ile 4 santim boşluk bulunması nedeniyle üç boyutlu olarak adlandırılan bu paspasları uzun süredir herkese tavsiye ettiğimi açıkça belirtebilirim.

Aracınız için temin etmeniz gereken bir diğer aksesuar ise brandadır. Aracınızı kullanmadığınız zamanlarda otoparkta kirlenmemesi ve hava koşulları nedeniyle zarar görmemesi için mutlaka bir branda satın almalısınız. Brandayı sermesi de toplaması da son derece basittir. Bu işlem için saatler harcamazsınız ve her defasında aracınızı temiz bulmanın keyfini çıkarırsınız.

Son olarak ufak bir hatırlatma: Eğer siz de aracınızın aksesuar eksikliklerini tamamlamak istiyorsanız, mutlaka Arabamaraba.com'u ziyaret etmelisiniz.

Araba Aksesuar: http://www.arabamaraba.com/


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder